Biyofrekans Sistemleri Eğitim ve Araştırma Akademisi olarak yıl içerisinde sürekli olarak düzenlediğimiz ve kurucumuz Dr. Sümer Zeynep Karabey liderliğindeki webinarlarımıza önceden kaydınızı yaptırarak hiçbir ekstra yazılım indirmenize ve kurmanıza gerek kalmaksızın yalnızca Web tarayıcınız yardımıyla, eş zamanlı ve etkileşimli olarak canlı hazırlanan biyofrekans terapi teknikleri eğitimlerimize internet üzerinden kolayca katılabilirsiniz.

Uzman kadromuzun temel eğitim ya da farklı uzmanlık alanlarına göre özel hazırladıkları gelişmiş terapi teknikleri webinarlarımız ve meslektaşlar arasında kapsamlı bir bilgi alışverişine imkân tanıyan öğrenme ortamı, size yeni önerilerle karşılaşma ve ilham alma, fikirlerinizi bir adım ileri taşıma şansını sunmaktadır. Webinara kayıt yaptırdıktan sonra bir şekilde katılamasanız bile, eğitim dökümanlarını web sitemizden bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Webinar KonusuTarih
Trikombin Sistematiğinde Yenilikler14 Temmuz 2019Detaylı BilgiTamamlandi
Omurga ve Ağrı17 Şubat 2019Detaylı BilgiTamamlandi
Sindirim Sistemi17 Mart 2019Detaylı BilgiTamamlandi
Endokrin Sistem/ Sekonder Mitokondripati26 Mayıs 2019Detaylı BilgiTamamlandi
Alerjik Hastalıklar18 Ağustos 2019Detaylı BilgiTamamlandi
Otoimmün Hastalıklar22 Eylül 2019Detaylı BilgiTamamlandi
Pato-fizyonomi/ Psiko-fizyonomie20 Ekim 2019Detaylı BilgiÖn Kayıt
Onkoloji ve Titreşim Tıbbı24 Kasım 2019Detaylı BilgiÖn Kayıt
Kronik Baş Ağrısı ve Migren15 Aralık 2019Detaylı BilgiÖn Kayıt

E-Bülten

Kaydolun, yeniliklerden ilk önce haberdar olun!

Bilgilendirme: Sitemizde sözü geçen her türlü cihaz ve yöntemlerin kullanılması halinde hiçbir tedavi vaadinde bulunulmadığını belirtmek isteriz. Kullanılan tıbbi, kinezyolojik, radyestetik ve elektriksel ölçüm yöntemleri bilim ve geleneksel tıp tarafından henüz kabul edilmemektedir. Bu nedenle etkinliği herkes tarafından sınırsız bir şekilde anlaşılamamaktadır. Garanti talepleri mahfuzdur.

Üye Ol/Giriş Yap