Frekans terapilerinde Trikombin ile tanışıp 1. Seviye kullanım sertifikasını almak ister misiniz?

TRİKOMBİN Terapi Sistematiği uygulaması çok kolay olup, uzun eğitim aşamaları gerektirmeyen bir terapi yöntemidir.

Biyofrekans Sistemleri dahilinde kullanılan ana cihazımız Trikombin’in test ve terapi sistematiğini içeren iki günlük eğitim esnasında, cihazın tüm genel kullanım yöntemleri eğitimi verilmektedir.

Biyofrekans Sisteminin genel yapısının açıklanmasının ardından test yöntemleri detaylıca anlatılmakta, terapi yöntemleri uygulamalı olarak anlatılarak pratiklerle pekişmesine yardımcı olunmaktadır.

Eğitim esnasında kinezyolojik test yöntemi ve cihaz test yöntemi uygulamaları örnek vakalar üzerinde uygulanıp, cihaz üzerinde trikom, elektro- akupunktur, clark ve rife modüllerini içeren terapi sistematiği uygulaması gerçekleştirilir.

İki günlük seminerimize workshoplar da dahil edilmiştir.
Eğitim sunumunu içeren tüm yazılı ve dijital dökümanlar ile katılım sertifikası verilir.

Yer: Kuşadası- Aydın
Seminer Ücreti: 250,00₺
Kayıt ve Danışma: 0256 618 63 05 – 0545 857 69 19

E-Bülten

Kaydolun, yeniliklerden ilk önce haberdar olun!

Bilgilendirme: Sitemizde sözü geçen her türlü cihaz ve yöntemlerin kullanılması halinde hiçbir tedavi vaadinde bulunulmadığını belirtmek isteriz. Kullanılan tıbbi, kinezyolojik, radyestetik ve elektriksel ölçüm yöntemleri bilim ve geleneksel tıp tarafından henüz kabul edilmemektedir. Bu nedenle etkinliği herkes tarafından sınırsız bir şekilde anlaşılamamaktadır. Garanti talepleri mahfuzdur.

Üye Ol/Giriş Yap