S.Terapi sırasında elektromanyetik alanlar oluşuyor mu?
C.Sadece Trikombin cihazında bulunan topraklama anteni sayesinde çalışma esnasında elektromanyetik alan oluşmaz. Bu sayede uygulama ve test aşamalarında terapist elektromanyetik alandan etkilenmez.
S.Kişiye özel hızlı listeleme, hasta terapi kaydı ve arama özelliği var mı?
C.Menüde bulunan hasta bilgi kayıt modülü sayesinde hasta bilgilerini kaydedebilir, dilerseniz bu kaydı bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.
S.Trikombin cihazında programlara kolayca ulaşılabilir mi?
C.Hızlı ve kolay terapi program listeleri ile terapi seanslarını verimli yönetebilirsiniz. Tedavi için gereken ayarlamalara daha az vakit harcayarak, terapi seanslarını hızlandırabilirsiniz. Quick menüsü sayesinde ön kayıtlı terapi programları ile ihtiyacınız olan tüm protokoller önünüzde!
S.Trikombin cihazının diğer biyofrekans cihazlarından farkı nedir?
C.Diğer Biyofrekans cihazlarından farklı olarak Trikombin, 3 farklı sistemi tek bir cihazda sunmaktadır. Trikombin, Matrix Topraklama, Biofeedback ve Frekans Terapileri dışında Rife ve Clark gibi elektriksel frekans terapileri ile Çin akupunktur bilgi bankası sistematiğini destekler. Bu sayede kombinasyon terapilerini kolay bir şekilde uygulayıp, sistemin zaman kazandıran avantajlarından faydalanabilirsiniz. Dünyadaki en geniş frekans değer aralığına sahiptir. (0.000001 Hz.-36 Mhz)
S.Trikombin’de minimum ve maksimum frekans aralığı kaçtır?
C.Trikombin 0,000001 Hertz – 36 Mega (milyon) Hertz frekans aralığında çalışmaktadır. Parazit, bakteri ve virüs gibi patojen gruplarını aynı seansta, eş zamanlı olarak çalışabilirsiniz.
S.Trikombin ile farklı terapileri uygulamak çok zaman alır mı?
C.Trikombin cihazının tasarımında yer alan üç farklı frekans jeneratörü size farklı uygulamalarda hız kazandırır. Sistemde hazır olan terapi programlarına dokunmatik ekran yoluyla giriş yapabilirsiniz. Kullanım kılavuzunda 500 adetten fazla Trikombin programı kayıtlı olup pek çok hastayla uyumluluk gösterir. Ayrıca güncellenen terapi uygulamalarını ve kişiye özel bilgileri çip kartlara yükleyerek terapilerde kontrollü tedaviyi hızlıca sağlayabilirsiniz. Ayrıca Trikombin Cihazında yüklü olan Hasta Bilgi Kayıt Modülü ile hasta kayıtlarına hızlıca ulaşabilirsiniz.
S.Farklı terapi uygulamaları sırasında hastaya fazladan elektromanyetik yükleme oluyor mu?
C.Matrix Deşarj Terapisi özelliği vücudun kendi dalgaları ile çevreden kaynaklanan uyumsuz negatif dalga yüklerini derinlemesine temizler. Bu sebeple hasta üzerinde fazla yüklemeler oluşmaz.
S.Ampul ve elektrot değişimleri ne sıklıkla yapılıyor?
C.Seanslarda sürekli ampul ve elektrot değişimi gerekmez. Trikombin ile yapacağınız terapilerde vücudun el, timüs ve batın bölgelerinin standart tek tip elektrotlarla uyarılması yeterlidir. Elektrotların temizliğinde sadece su ve alkol kullanarak sarf malzemesi giderleri azalır. Daha kolay, hızlı ve ekonomik şekilde seanslar arası hızlıca geçiş yapabilirsiniz.

E-Bülten

Kaydolun, yeniliklerden ilk önce haberdar olun!

Bilgilendirme: Sitemizde sözü geçen her türlü cihaz ve yöntemlerin kullanılması halinde hiçbir tedavi vaadinde bulunulmadığını belirtmek isteriz. Kullanılan tıbbi, kinezyolojik, radyestetik ve elektriksel ölçüm yöntemleri bilim ve geleneksel tıp tarafından henüz kabul edilmemektedir. Bu nedenle etkinliği herkes tarafından sınırsız bir şekilde anlaşılamamaktadır. Garanti talepleri mahfuzdur.

Üye Ol/Giriş Yap