Firmamız, insana yapılan yatırımın şirketlerin devamlılığının ön koşulu olduğunun bilincindedir. Başarımızın temelinde, yüksek nitelikli, yeniliğe açık ve yakından izleyen, mesleki ve kişisel eğitime önem veren, dinamik ve “ben değil biz“ anlayışına sahip bir ekip olmamız yatar. Çalışanlarımızın yetkinlikleri, mesleki ve kişisel yetenekleri eğitim çalışmalarıyla yükseltilmektedir.

Amacımız, Titreşim Tıbbı alanında çalışmak isteyen deneyimli veya deneyimsiz kişilerin şirket kariyer havuzuna kazandırmak, uygun personeli uygun departmanlara yönlendirmektir. Eğer siz de CV göndermek  isterseniz, lütfen destek@biyofrekans.org adresine e-posta gönderiniz.

Bu bilgiler son derece gizli kabul edilir ve başvuru sahibinin yazılı onayı olmadan üçüncü sahışlarla paylaşılmaz.

E-Bülten

Kaydolun, yeniliklerden ilk önce haberdar olun!

Bilgilendirme: Sitemizde sözü geçen her türlü cihaz ve yöntemlerin kullanılması halinde hiçbir tedavi vaadinde bulunulmadığını belirtmek isteriz. Kullanılan tıbbi, kinezyolojik, radyestetik ve elektriksel ölçüm yöntemleri bilim ve geleneksel tıp tarafından henüz kabul edilmemektedir. Bu nedenle etkinliği herkes tarafından sınırsız bir şekilde anlaşılamamaktadır. Garanti talepleri mahfuzdur.

Üye Ol/Giriş Yap