Girmiş olduğunuz web sitesi Biyofrekans Sistemleri Eğitim ve Araştırma Ltd. Şti. tarafından işletilmektedir. Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu Gizlilik Sözleşmesi ve Web Sitesi Kullanım Koşullarında belirtilen şartlara tabidir. Bu web siteyi kullanmakta ve web site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu Gizlilik Sözleşmesi ve Web Sitesi Kullanım Koşullarında belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Biyofrekans Sistemleri Eğitim ve Araştırma Hizmetleri, ziyaretçilerinin kişisel gizliliğini korumayı taahhüt etmektedir. Biyofrekans Sistemleri Eğitim ve Araştırma Hizmetleri, ziyaretçileri tarafından web sitesine sunulan kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmesinin veya erişilmesinin önlenmesi için uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik gerekli her türlü teknik ve idari tedbirleri almaktadır. Biyofrekans Sistemleri Eğitim ve Araştırma Hizmetleri, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların şirketin gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlamaktadır.

Site, internet ortamının gerektirdiği koşullar içerisinde sağlanan en üst düzey gizliliği içermektedir. Üçüncü şahısların yasal ya da yasal olmayan davranışlarının herhangi bir kişi veya kuruma verebileceği hasarlardan Biyofrekans Sistemleri Eğitim ve Araştırma Hizmetleri sorumlu tutulamaz. Kişisel bilgilere sadece yetkili Biyofrekans Sistemleri Eğitim ve Araştırma Hizmetleri personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Biyofrekans Sistemleri Eğitim ve Araştırma Hizmetleri anonimleştirilmiş istatistiksel verileri (yaş, cinsiyet, coğrafi konum vb) iş süreçlerinin iyileştirilmesi,
tüketici analizleri vb amaçlarla kullanabilir.

Bu web sitesinin telif hakları Biyofrekans Sistemleri Eğitim ve Araştırma Hizmetleri’ya aittir. Kullanıcı, website’yi ziyaret etmek ve kullanmakla, Biyofrekans Sistemleri Eğitim ve Araştırma Hizmetleri’nın fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemeyi, website’de yer alan içerik ve resimleri, görsel ve işitsel imgeleri, veri tabanlarını, ürün, tasarım, marka, patent, logo, ve benzeri her türlü bilgi, içerik, belge ve görselleri kopyalamayacağını, çoğaltmayacağını, yayınlamayacağını, değiştirmeyeceğini, başka bir lisana çevirmeyeceğini, saklamayacağını veya herhangi bir işleme tabi tutmayacağını, işlemeyeceğini, tahrip etmeyeceğini veya herhangi bir şekilde kullanmayacağını, Biyofrekans Sistemleri Eğitim ve Araştırma Hizmetleri ile doğrudan veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini, kabul, beyan ve taahhüt eder. Biyofrekans Sistemleri Eğitim ve Araştırma Hizmetleri bu sitedeki bilgilerin belirtilen amaçların dışında kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

Kullanıcılar, Internet üzerinden sigortacılık işlemleri yapmaları halinde, sorulan sorulara doğru ve eksiksiz cevap vereceklerini, aksi halde sigorta sözleşmesinden doğan haklarını kaybedeceklerini kabul ederler. Biyofrekans Sistemleri Eğitim ve Araştırma Hizmetleri bu durumda yasal yollara başvuru hakkını saklı tutmaktadır. Bu site, içeriği Biyofrekans Sistemleri Eğitim ve Araştırma Hizmetleri tarafından kontrol edilmeyen başka web sitelerine yönlendiren bağlantılar içerebilir. Bağlantı verilmiş olan bu web siteleri, bu kullanım koşullarında belirtilen gizlilik hükümlerinden farklı koşullar içerebilir. Bu web sitelerinin toplayabileceği bilgilerin kullanımı veya ifşa edilmesinden Biyofrekans Sistemleri Eğitim ve Araştırma Hizmetleri sorumlu değildir. Benzer biçimde başka sitelerden Biyofrekans Sistemleri Eğitim ve Araştırma Hizmetleri sitesine link verildiğinde Biyofrekans Sistemleri Eğitim ve Araştırma Hizmetleri´nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes belirtilen hükümleri okumuş ve içeriğini kabul etmiş sayılır. Biyofrekans Sistemleri Eğitim ve Araştırma Hizmetleri, yeni sunulan hizmetler açısından gerekli olduğunda her zaman gizlilik sözleşmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

Saygılarımızla,
Biyofrekans Sistemleri Eğitim ve Araştırma Hizmetleri

E-Bülten

Kaydolun, yeniliklerden ilk önce haberdar olun!

Bilgilendirme: Sitemizde sözü geçen her türlü cihaz ve yöntemlerin kullanılması halinde hiçbir tedavi vaadinde bulunulmadığını belirtmek isteriz. Kullanılan tıbbi, kinezyolojik, radyestetik ve elektriksel ölçüm yöntemleri bilim ve geleneksel tıp tarafından henüz kabul edilmemektedir. Bu nedenle etkinliği herkes tarafından sınırsız bir şekilde anlaşılamamaktadır. Garanti talepleri mahfuzdur.

Üye Ol/Giriş Yap