Dr. Ruhi Gündüz

Kayseri’de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Kayseri ve İstanbul’da değişik okullarda tamamladı. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni tamamlayarak Tıp doktoru unvanını hak etti. Bu dönem içerisinde uzak doğu felsefesiyle yakından ilgilendi. Astrofizik ve kuantum fiziği alanlarında çalışmalar yaptı. Evrendeki ahenk ve düzeni algıladı. 

En küçüğün en büyüğü yansıtabilme ve etkileyebilme potansiyeli, düşüncelerini bütün evrenin tek bir varlık olduğu anlayışına iletti. Bizim varlıkları farklı görmemiz ve algılamamızın sadece bizim algımızdaki eksiklikle alakalı olduğunu fark etti. Bu anlayış ve doktor olmasının sonucu olarak akupunkturla tanıştı. Tamamlayıcı tıp tedavilerinde akupunktur, hacamat, sülük, arı tedavisi, mezoterapi, biyofrekans sistematiği, ve ozon tedavisi gibi birçok alanda eğitim ve sertifika alarak tedavi yöntemlerini bu alanlara kaydırdı.

E-Bülten

Kaydolun, yeniliklerden ilk önce haberdar olun!

Bilgilendirme: Sitemizde sözü geçen her türlü cihaz ve yöntemlerin kullanılması halinde hiçbir tedavi vaadinde bulunulmadığını belirtmek isteriz. Kullanılan tıbbi, kinezyolojik, radyestetik ve elektriksel ölçüm yöntemleri bilim ve geleneksel tıp tarafından henüz kabul edilmemektedir. Bu nedenle etkinliği herkes tarafından sınırsız bir şekilde anlaşılamamaktadır. Garanti talepleri mahfuzdur.

Üye Ol/Giriş Yap