Biyofrekans Akademinin öncelikli amacı Titreşim Tıbbı alanındaki bilgi paylaşımı ve doktorların farkındalık düzeylerini yükseltmektir. Bu platformda özellikle deneyimli hekimler fikirlerini ve önerilerini sunabilirler. Titreşim Tıbbıyla yeni tanışmış hekimlere yol gösterip, daha başarılı olmalarını sağlayabilirler. Ülkemizde ve Yurtdışında çeşitli kuruluşlar tarafından düzenlenen akademik platformların Biyofrekans Akademisi’ne entegre edilmesi planlanmıştır.

Akademinin ikinci hedefi deneyimli ve kendi branşında uzmanlaşmış hekimleri eğitmen olarak yetiştirmek ve Titreşim Tıbbı camiasında eğitim vermelerinin yolunu açmaktır.

Biyofrekans Akademisine üye olmak şartıyla Trikombin Terapi Sistematiğinin tüm yeniliklerine, özellikle yeni geliştirilen terapi şemalarına ulaşmak mümkün olacaktır.

Biyofrekans Akademi’nin önemli hedeflerin bir tanesi de, mutlaka ileride Türkiye’de gerçekleşeceğine inandığımız Titreşim Tıbbı alanındaki  akademik düzeyde eğitim kurumlarının öğretim görevlisi ihtiyacını karşılamaktır.

Trikombin kullanıcıları hasta veri tabanları oluşturup retrospektif bilimsel çalışmalara da akademi çerçevesinde destek verme imkanlarına da sahip olabilirler.

Üniversitelerde devam eden ve sonuçlanan bilimsel çalışmalar, Biyofrekans Sistemleri Eğitim ve Araştırma Hizmetleri sponsorluk desteği ile finanse edilmektedir.

E-Bülten

Kaydolun, yeniliklerden ilk önce haberdar olun!

Bilgilendirme: Sitemizde sözü geçen her türlü cihaz ve yöntemlerin kullanılması halinde hiçbir tedavi vaadinde bulunulmadığını belirtmek isteriz. Kullanılan tıbbi, kinezyolojik, radyestetik ve elektriksel ölçüm yöntemleri bilim ve geleneksel tıp tarafından henüz kabul edilmemektedir. Bu nedenle etkinliği herkes tarafından sınırsız bir şekilde anlaşılamamaktadır. Garanti talepleri mahfuzdur.

Üye Ol/Giriş Yap